Sufiya masáže
Anneke Khouw Body Contour

V našem studiu provádíme speciální ošetření na odstranění celulitidy metodou “Anneke Khouw Body Contour”. Ošetřování právě touto metodou jsem se naučila již v roce 2000, kdy jsem také získala potřebný certifikát. Jedná se o unikátní, velmi šetrnou, však velice účinnou metodu.

Paní Anneke Khouw, diplomovaná kosmetička od roku 1958 (Acadeie Scrin - Tislane deBeute Paris) vyvinula osvědčenou metodu na odstraňovaní celulitidy.

Sufiya masáže - Anneke Khouw Body Contour
Sufiya masáže - Anneke Khouw Body Contour

Metoda se jmenuje "Anneke Khouw Body Contour"

Jak to funguje?

Během několika málo sezení (tedy přesněji ležení) bude vaše pokožka problémových partií o poznání hladší, bez nechtěných dolíčků a nerovností. A nejen to: jako velmi příjemný přídavný efekt vám také zmizí nechtěné centimetry na objemu. Průměrně 1–2 cm během jedné návštěvy.

Co je byste měla o celulitidě vědět?

Celulitida (pomerančová kůže) se vyskytuje při slabé vazbě svalové a pojivové tkáně a spočívá ve větším množství zadržované vody a odpadních látek v podkoží a tukových buňkách. Tato tekutina totiž není normálním způsobem odvedena lymfou a ledvinami a tvoří tak v podkoží nevzhledné polštářky.

Máte zájem? Volejte +420 606 633 931

Příčina pomerančové kůže

Za hlavní příčiny se považuje

 • slabá pevnost vaziva
 • nedostatečnost lymfatického systému, jako čističky organismu

Odpadní látky a tekutina zvětšují tukové buňky do nepřirozených rozměrů a vazivo je poté vytlačuje do podkoží, čímž zde vznikají viditelné nerovnosti.

V čem spočívá metoda “Anneke Khouw Body Countour”?

Jedná se o velmi účinnou ošetřovací kúru, která má překvapivý účinek na lymfatický systém. Metoda AKBC je prováděna pouze u Anneke Khouw a jejích licenčních institucí.

Jak probíhají jednotlivá ošetření?

Celá metoda se skládá ze čtyř fází:

 • Fáze 1

Lymfatická masáž pomocí vysokofrekvenčního přístroje (Ozonizéru).

Masáží dochází k okysličení krve a následnému rozšíření ucpaných lymfatických cév.

 • Fáze 2

Na celulitidou postižené tělesné partie se nanese Anneke Khouw Body Countour Gel.

Tento gel má hloubkový účinek do podkoží a způsobuje tak lepší prokrvení a následné vypnutí pokožky.

 • Fáze 3

Následně jsou ošetřené části těla zavinuty pomocí vícenásobných elastických bandáží speciální technikou. Tlak na specifické akupunkturní body spolu s prokrvenou cévní a lymfatickou soustavou a následné prohřívání do hloubky mají velmi pozitivní účinek a projeví se bezprostředně po skončení ošetření.

 • Fáze 4

Zabandážované partie jsou poté 50 minut nahřívány infračerveným světlem, které dobře působí až do podkožní tukové vrstvy. Kombinací nahřívání a použití AKBC Algen gelu, se značně aktivuje látková výměna v kapilárách a cévní krajině. Lymfatický systém začne opět odvádět zplodiny metabolismu, které jsou uloženy právě v podkoží, močovými cestami z těla ven.

 • Celé ošetření trvá přibližně 1 hodinu a 45 minut.

 

Nejčastější dotazy:

 • Je možné, že celulitidu lze odstranit cvičením a pravidelným pohybem?

Je známo, že štíhlejší ženy nebývají celulitidou postiženy méně než ženy než s nadváhou! Je to z toho důvodu, že při pohybu a fyzické aktivitě spalujeme především uložený tuk, nikoli vodu.

A celulitida vlastně není tuk samotný, nýbrž neodvedená lymfatická tekutina uzamčená v tukových buňkách a v mezibuněčném podkožním prostoru.

Celulitida tedy nemůže být zcela odstraněna ani aktivním sportem.

 • Je nutné držet diety k docílení rychlejšího úspěchu při ošetřování?

Má-li žena značné tukové polštáře, redukční program a aktivní pohyb boj s celulitidou pochopitelně urychlí. Jinak diety během programu nejsou nutné. CO JE VŠAK VELMI DŮLEŽITÉ JE DOSTATEČNÝ PŘIJEM TEKUTIN, po celou dobu, kdy budete na kúry docházet. (2-3 l denně)

 • Kolik ošetření budu potřebovat?

Počet ošetření je velmi individuální. Přibližný počet ošetření Vám ukáže termografická folie, kterou použijeme při první návštěvě.

Protože zpravidla přicházíte s celulitidou, o které již víte, máte pravděpodobně II.stadium a budete tedy potřebovat 6-8 ošetření.

 • Jak často bych měla přijít na kúru?

Množství a četnost ošetření se řídí podle přání klientky a potřeby, jak rychle by ráda celulitidu odstranila. Také ale dle konkrétních výsledků při samotném ošetření. Ideální je přijít jednou týdně, je však možné provádět kúry častěji.

Klientka může ale naopak ošetřování přerušit, a to i na více týdnů. Již dosažené výsledky zůstanou zachovány. 

 • Jak dlouho zůstanou zachovány dosažené výsledky ošetřování?  

Celulitida po řadě ošetření zmizí, nebo se alespoň výrazně zlepší stav pokožky. Zároveň také odejdou i přebytečné centimetry na objemu. Pokožka bude hladká a změna bude patrná i na pohled, a zůstane tak po dobu až několika měsíců.

Z vlastní dlouholeté zkušenosti s tímto programem však doporučuji ideálně po skončení programu docházet i nadále alespoň jednou za měsíc na takzvanou “Udržovací kúru”.

Jedná se o hodinové ošetření, při kterém znovu aktivujeme lymfatický systém a preventivně se postaráme o to, aby se stav naší celulitidy nezačal zhoršovat.

 

Ošetření metodou Anneke Khouw Body Countour Vám provedu osobně a s láskou.

Viktoria Sufiya Gudmundson

Masáže metodou Anneke Khouw Body Contour

Speciální ošetření na odstranění celulitidy. Pokud máte zájem, volejte

+420 606 633 931
Královny můžou vše